Hakkımızda

Bingöl’de ilk alışveriş merkezi özelliğini taşıyan Kalium AVM, ulusal ve uluslararası mağaza zincirlerini ve dünyaca ünlü markaların bir çoğunu ilk kez Bingöllüler ile buluşturmanın mutluluğunu yaşıyor. Bingöl’ün en prestijli bölgelerinden biri olan Uydukent’de yer alan AVM, alışveriş, lezzet ve eğlence konseptine yeni bir boyut kazandıracak.

Through gaining experience in various economic periods, our team are able to identify the best opportunities whether we are in good times or bad times. Good times provide growth in our portfolio and bad times, despite the potential negative effects, can provide opportunities.

Modayı takip etmek için vakit bulamıyor musunuz? Hiç merak etmeyin! Biz sizin için takip ediyoruz. Son çıkan en yeni renkler, modeller ve trendleri AVM’mizde yer alan dünyaca ünlü markaların indirimlerinden faydalanarak takip edebilirsiniz.

Dünya lezzetleri Kalium AVM’de buluşuyor! Lezzet katımızda bulunan dünyaca ünlü markaların lezzetlerini tadabilir, terasımızda yer alan masalarımızda oturup sıcak/soğuk içeceğinizi içerek alışverişin ve eğlencenin yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Neden mi Kalium AVM?

Rahat ve Kolay Ulaşım

AVM’miz Bingöl’ün yeni yerleşim yeri olan şehrin merkezi konumunda yer almaktadır. Uydukent bölgesinde faaliyet gösteren AVM’mize ulaşım çok kolay ve rahat! Toplu taşıma araçlarının güzergahında yer alan ve kendi araçları ile gelen misafirlerimiz için geniş, güvenli ve rahat otoparka sahiptir.

Banka ATM Çeşitleri

Banka ATM’si için uzaklara gitmenize gerek yok. AVM’mizin girişinde yer alan banka ATM’si ile işlem yapabilirsiniz. Daha fazla ATM için bankalar ile görüşmelerimizi yapıyor, en kısa sürede AVM’miz içerisine daha fazla ATM çeşitleri yerleştirmek için elimizden gelen çabayı sarfediyoruz.

Kaliteli ve Güvenilir İş Ortaklığı

Ulusal ve Uluslararası faaliyet gösteren markaları AVM’miz içerisinde faaliyet göstermeleri için elimizden geleni yapıyor ve siz değerli misafirlerimize kaliteli bir alışveriş keyfi sunmak için işbirliği yaparak sürekli çalışıyoruz.

Kesintisiz Enerji &
Güvenli Ortam

Tüm AVM’mizin elektrik kesintilerine karşı enerji besmelesini 2 adet  jeneratör yapmaktadır. Elektrik kesintisinin hemen ardından kısa bir süre sonra tüm AVM’mizin elektriği yeniden aktif olmaktadır.

 

Marka ve Ürün Çeşitliliği

Bingöl’ün ilk ve tek AVM’si olma özelliğinin verdiği gururu taşımaktan ve siz değerli misafirlerimizin destekleri ile her geçen gün daha da büyüyor ve hizmet kalitemizi bir üst seviyeye taşımak için çalışıyoruz.

Güleryüzlü ve Deneyimli Personel

Bingöl Uydukent bölgesinde modern ve güvenli çizgiler ile tasarlanmış olan AVM’mizin içerisinde deneyimli ve güleryüzlü personel mevcuttur. Hizmet ve kalite anlayışımız gereği tüm personellerimizin eğitimli, güleryüzlü ve tecrübeli olmasına özen gösteriyoruz.

Misyonumuz

Yola çıktığımız mesai arkadaşlarımız, güçlü sermaye yapımız, büyük ve köklü bir aile olma yolundaki hedeflerimiz ile geleceğe güvenle ve inançla bakıyoruz.

Müşteri memnuniyetinin temel esas olduğuna inanarak yaptığımız çalışmalarla, perakende satış noktalarımızın sayısını artırmak yolundaki hedefimize ulaşmak ve firmamızı daha büyük başarılara imza atarken görmenin haklı onurunu yaşıyoruz.

Yaşamın her dakikasını kaliteli yaşamak ve yaşatmak adına üstlendiğimiz misyonumuz ile firmamız müşterilerimizin güveni ve memnuniyeti sayesinde her geçen gün biraz daha başarıya ulaşacaktır.

Vizyonumuz

En önemli politikası sadece ürün satışı olmayıp, aynı zamanda teknolojide yaşanan değişimleri çok hızlı bir biçimde takip ederek müşterilerine yeni ürünler kazandırmaktadır.

Kuruluşundan bugün, gerek toptanda, gerek perakende de müşteri sadakatini benimsemiştir. Vermiş olduğu ürünlerin daima arkasında bulunan firmamız, ürünler ile ilgili yaşanabilecek her türlü sıkıntıda müşterisinin yanında yer alarak perakende satışı, vermiş olduğu hizmet ile desteklemektedir.

Kendisinin de bir tüketici olduğunu bilerek çalışan firma yöneticileri ve çalışanları güler yüzlü ve samimi bir yaklaşım benimsemişlerdir.